MIEDZIANE DACHY W EKRO

 

Firma EKRO zajmuje się dekarstwem od ponad 25 lat, przez ten okres czasu wykonała wiele ciekawych obiektów z blachy miedzianej:

Firma EKRO posiada wyjątkowo duże doświadczenie w wykonywaniu miedzianych pokryć dachowych. Corocznie wykonujemy miedziane dachy w technologii rąbka pojedyńczego, podwójnego lub dachówek karo. Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie, przekazywane z ojca na synów, najnowesze maszyny i narzędzia oraz co najważniejsze wsparcie największych producentów blach miedzianych w Europie: KME, MED Provily, WMN. Realizujemy pokrycia dachowe na budynkach użyteczności publicznej (budynek Trybunału Konstytucyjnego), obiekty sakralne (Kościoły, Klasztory, Sanktuaria), oraz budynki mieszkaniowe (wille, pałace, domy jednorodzinne).

Nasza firma proponuje swoim klientom wykonanie pokrycia dachu wraz z materiałem, co w przypadku wartości dachu miedzianego jest bardzo istotne. Posiadamy dostęp do najlepiej wyposażonego magazynu z miedzianymi elemntmi do dachu. Dla naszych klientów oferujemy nie tylko podstawowe materiały miedziane do dachu, ale również

- komunikacje dachową z miedzi

- zastawy przeciew śniegowe z miedzi

- systemy rynnowe prostokątne z miedzi

- systemy rynien ciągłych bezzłączeniowych z miedzi

- odgromienie miedziane

- ozdoby dachowe z miedzi

- elemnty dodatkowe jak gwoździe, nity, itp.

 

Wszelkie informacje na temat pokryć dachowych z miedzi udziela Pan Ryszard Knyż 0 602 23 19 54, ekro@ekro.com.pl

 

Poniżej znajduje się zestawienie wykonanych dachów w ostatnich latach

1. Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego - Warszawski Ursynów - pokrycie dachy blachą miedzianą na listwie. Pokrycie wykonane w latach 1986-1989. Jak do tej pory była to największa inwestycja jaką wykonywała firma EKRO.

dachy_z_miedzi EKRO dachy miedziane EKRO
2. Trybunał Konstytucyjny - Warszawa Śródmieście - miedziany dach w rąbku podwójnym łączonych naprzemiennie. Krycie wykonane w latach 1994-1996.
   
3. Budynek jednorodzinny - Białołęka - Wykonanie rezydencji z taśm miedzianych na rąbek podwójny w systemie ciągłym. Dach pokryty w latach 2006-2007. Zastosowano bardzo wiele elementów ozdobnych i niestandartowych. Życzeniem inwestora było uzyskanie jendości pomiędzy elewacją a dachem.
dachy miedziane EKRO miedziane dachy EKRO
4. Budynek wielorodzinny - Ukraina Lwów - Wykonanie dachów i elewacji z blachy miedzianej w technologii rąbka kątowego oraz podwójnego. Prace wykonane były w latach 2008-2009. Dach miedziany wraz z elewacją z egzotycznego drzewa było najważniejszym elementem obiektu
dachy z miedzi , miedziane dachy miedziane dachy , dachy z miedzi

 

5. Budynek jednorodzinny - Konstancin Jeziorna - Naprawa poszycia dachu miedzianego oraz założenie zastaw przeciw śniegowych Rees podwójnych. Prace wykonane w 2008 roku.

6. Budynek jednorodzinny - Powsin - Montaż systemu rynnowego EKRO 180/120mm oraz montaż pojedynczego systemu zastaw przeciw śniegowych z miedzi firmy Ress. Realizacja w 2009 roku

7. Budynek jednorodzinny - Piaseczno - Wykonanie pokrycia dachu blachą miedzianą produkcji MED w technologii podwójnego rąbka stojącego metodą ciągłą. Prace blacharskie w 2011 roku

8. Rezydencja - Czarnów - Dach wykonany w płytkach Karo oraz w rąbku podwójnym blachą KME gr. 0,6mm. Krycie w 2012 roku.

9. Budynek mieszkaniowy - Służew - miedziany dach w standartowej technologii rąbka wraz z obróbkami z maszyny EHA rąbkiem kątowym. Wykonano w 2011

10. Budynek mieszkalny - Pyry - Wymiana plastikowego systemu rynnowego na miedziane rynny EKRO. Realizacja 2007

 

Technologia poryć dachowych w ostatnich latach uległa znacznemu postępowi, zostały wprowadzone nowoczesne maszyny, narzędzia dekarskie, oraz materiały pomocnicze ułatwiające i przyspieszające wykonanie pokrycia.

Nowoczesna technologia pokryć dachowych w rąbku stojącym kątowym i podwójnym , pozwala na wykonanie dachów za pomocą nowoczesnych maszyn firmy Schlebach, dzięki którym eliminowane są połączenia poprzeczne na połaci co ogranicza występowanie ewentualnych miejsc przecieku. Swobodny dostęp do wszystkich elementów dodatkowych, takich jak gwoździe, nity, cyna, mata strukturalna, wkręty, haftry, systemy rynnowe pozwala na wyjątkowo szybkie i sprane wykonanie każdego dachu przez naszą firmę.

Posiadamy jedne z najlepiej wyposażonych zapleczy warsztatowych umożliwiających naszej firmie wykonanie dodatkowych elementów jak wentylacje, kosze, ozdoby i inne, niezalenie od prowadzonych prac dekarskich.

Możemy pochwalić się ponad 30 letnim doświadczeniem w dziedzinie pokryć dachowych oraz zatrudnieniem tych samych specjalistów ponad 15 lat.

Zapraszamy do kontaktu z Ryszardem Knyż 0-602 23 19 54 osoba odpowiedzialną w naszej firmie za wszelkiego rodzaju prace dekarskie.

Na życzenie potencjalnych klientów podajemy adresy wykonanych dachów, oraz możemy udostępnić listy polecające naszych odbiorców.

AD1 - Willa w Czarnowie

- Budynek wielorodzinny wykonywany z blachy KME na przełomie 2011 i 2012 roku.

- Technologia pokrycia to rąbek stojący z Taśmy 0,6x60mm oraz płytki Caro w wymiarze 260x260mm

- Dodatkowo zamontowano kosze ozdobne oraz szpic dachowy wykonany w warsztacie firmy EKRO.

 

LINKI :

Aby przejść do oferowanego przez nas systemu rynnowego z blachy miedzianej proszę klknać  tutaj

Aby lepiej zapoznać się ze specyfika blachy miedzianej proszę kliknać  tutaj

 Link do aktualnych cenników znajduję się  tutaj

SPRZEDAJEMY
Maszyny firmy Schlebach : Profilarki, maszyny do obróbek : EHA , SPA , Mini Proof 
Maszyny firmy Schechtl Krawędziarki , Segmentówki , Maszyny ręczne i elektryczne
Maszyny firmy Jouanel : Krawędziarki , Zaginarki , Profilarki
 
 
 
 
Posiadamy w sprzedaży panel pasa pod rynnowego z blachy tytanowo-cynkowej, miedzianej oraz blach stalowych powlekanych
Elementy wykonane z blachy stalowej
powlekanej w kolorze brązowym
Dachy w Miedzi

OSOBY DO KONTAKTU

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

Artur Opara

+48 600 289 267

+48 22 798 21 22

wolica@ekro.com.pl

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

Mariusz Jastrzębski

+48 602 495 590

+48 22 798 21 22

mariuszj@ekro.com.pl

 

 

Sprzedaż narzędzi

Oswald Knyż

+48 604 933 325

+48 22 798 21 22

oswald@ekro.com.pl

 

Spedycja

Marcin Żeromski

+48 664 426 568

+48 22 798 21 22

spedycja@ekro.com.pl

 

Płatności i księgowość

Sylwia Antczak

+48 664 111 359

biuro@ekro.com.pl

 

Technolog i produkcja

Sylwester Żebrowski

+48 602 791 989

produkcja@ekro.com.pl

 

Przedstawiciel Ukraina, Rosja

Eugeniusz Andruszczyszyn

+38 0676 793 438

+48 505 087 788

ukraina@ekro.com.pl

 

Pokrycia dachu - montaż

Ryszard Knyż

+48 602 231 954

INFORMACJE

Dostawa Towaru

Nasza firma dostarcza zamówiony towar od klienta za pomocą własnego transportu lub firm spedycyjnych w czasie 24-48 godzin. Paczki dostarczane za pomocą firmy UPS gwarantują dostawę terminową oraz możliwość zapłaty przy odbiorze. Wysyłka Euro palet i dłużyć za pomocą firmy spedycyjnej.

Ogólne warunki sprzedaży

Prosimy do zapoznania się  z „Ogólnymi Warunkami Sprzedaży” jakie obowiązują w naszej firmie

pobierz

Dostawcy

Firma EKRO jest aktualnie dystrybutoerm największych walcowni miedzi w europie jak: KME Germany, KME Italy, Med Provrly. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym odbiorcom największy wybór taśm miedzianych w Polsce.

Rodzaje blach

Nasi kleinci mogą zakupić w naszej firmie blachy naturalne Tecu Classic, Tecu Oxid (spatynowany brąz), Tecu Patina (seledynowa patyna) oraz na zamówienie Tecu Bronze (wolniej patynująca), Tecu Gold (o złotym zabarwieniu), Tecu Zinn (miedź pokryta cynkiem)

Ceny blach

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny surowców jak i walut prosimy o wysłanie zapytania o cenę blach i taśm miedzianych na :

ekro@ekro.com.pl

lub kontaktu telefonicznego pod numerem  :

606 340 529