Miedz Taśmy Rynny - Ozdoby Dachowe - Kosze Miedziane - Wielokątne - Ekro Knyż Sp. j

OZDOBNE KOSZE MIEDZIANE - WIELOKĄTNE

 

- dowolna długość i szerokość boków a takżę możliwość zmiany ilości

- spust do rury w każdym systemie rynnowym

- dowolna ilość boków

 

KO-046 ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe
KO-072 ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe
KO-163 ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

 

OSOBY DO KONTAKTU

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

Artur Opara

+48 600 289 267

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

wolica@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

Mariusz Jastrzębski

+48 602 495 590

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

mariuszj@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

Ernest Knyż

+48 606 340 529

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ernest@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Sprzedaż narzędzi

Oswald Knyż

+48 604 933 325

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

oswald@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Spedycja

Marcin Żeromski

+48 664 426 568

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

spedycja@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Płatności i księgowość

Sylwia Antczak

+48 664 111 359

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

+48 22 798 21 22

biuro@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Technolog

Sylwester Żebrowski

+48 694 626 030

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

produkcja@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Przedstawiciel Ukraina , Rosja

Eugeniusz Andruszczyszyn

+38 0676 793 438

+48 505 087 788

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ukraina@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Pokrycia dachu - montaż

Ryszard Knyż

+48 602 231 954

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ekro@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail