Miedź – blacha miedziana, taśma z miedzi, systemy rynnowe

EKRO to przedsiębiorstwo z długą tradycją, która sięga 1982 roku. Jako lider w branży miedzianych pokryć dachowych staramy się proponować rozwiązania, które będą satysfakcjonowały naszych Klientów przez długie lata. Obecnie jesteśmy dystrybutorem artykułów największych europejskich koncernów, które specjalizują się w takich wyrobach jak blacha miedziana i taśma z miedzi w wielu wariantach. Oferujemy produkty takich marek jak m.in.: KGHM, MED Povrly, KME, MKM, Sofia MED. W asortymencie znajdziecie Państwo najbardziej rozbudowaną ofertę blach miedzianych naturalnych, oksydowanych – TECU OXID, patynowanych na zielono TECU PATINA, TECU GOLD, TECU BRONZE, TECU ZINC. Dystrybuujemy rynny z miedzi: półokrągłe, prostokątne, ciągłe, leżące oraz wielkogabarytowe. Obecnie mamy najszerszą w Polsce ofertę produktów dla klientów, którzy wykonują pokrycie dachu lub elewacji z tego materiału.

Ozdoby dachowe i akcesoria z miedzi

Systemy odwodnienia dachów oraz pokrycia dachowe wymagają również zastosowania wielu elementów montażowych i wykończeniowych. Dbamy o kompleksowe zaopatrzenie Klientów, dlatego w magazynie mamy także: hafty, gwoździe miedziane, wkręty, zastawy śniegowe i komunikację dachową. Do wykończenia systemów polecamy ozdoby dachowe, a jako uzupełnienie oferty – folie pod pokrycie. Możemy się również pochwalić bardzo rozbudowanym parkiem maszyn niezbędnych przy wykonywaniu pokryć dachu z miedzi. Znajdują się w nim maszyny profilujące Schlebach EPM, Mini Prof., Miniprof Plus, SPM, EHA, krawędziarka do 6 mb, walcarka do 4 mb, krawędziarki segmentowe i krawędziarki Schechtl.

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweNaszym odbiorcom blach miedzianych, taśm miedzianych i pozostałych produktów proponujemy:

atrakcyjną ofertę

szybką realizację zamówień

kompleksową obsługędostawę pod wskazany adres w czasie 24-48 h

wykonanie elementów nietypowych i ozdobnych

wsparcie technicznie i maszynowe


Miedź informacje ogólne:

Miedź (symbol: Cu, łac. cuprum) jest pierwiastkiem chemicznym sklasyfikowanym w grupie metali przejściowych układu okresowego. Nazwa pochodzi od Cypru, gdzie w starożytności dokonano odkrycia tego metalu, dlatego też początkowo nazywano go metalem cypryjskim. Miedź wykazuje gęstość 8,96 g/cm3 i temperaturę topnienia 1083°C. Wyróżnia się czerwonawą barwą.

Po przetopieniu i oczyszczeniu miedź jest metalem o zabarwieniu czerwono-brązowym, miękkiej strukturze i dobrym przewodnictwie cieplnym i elektrycznym. Co ważne, nie ulega korozji, lecz w reakcji z zawartym w powietrzu dwutlenkiem węgla pokrywa się grynszpanem szlachetnym, zwanym powszechnie patyną.

Miedź jest bardzo wdzięcznym metalem o wszechstronnym zastosowaniu. Poddaje się plastycznej obróbce zarówno na zimno, jak i na gorąco. W przypadku przerabiania na zimno metal ten utwardza się w wyniku zgniotu. Odwrócić ten stan można stosując wyżarzenie rekrystalizujące przeprowadzane w temperaturze 400-600°C. Obróbki plastycznej na gorąco dokonuje się natomiast w temperaturze 650-800°C

Metal ten jest bardzo ceniony z uwagi na swą wysoką przewodność cieplną i elektryczną oraz odporność na korozję. Czysta miedź zawiera 0,01-1% zanieczyszczeń, w zależności od sposobu wytwarzania, przetwarzania i oczyszczania. Wśród najczęściej występujących w miedzi zanieczyszczeń znajdują się takie pierwiastki, jak Zn, S, Ni, Fe, As, Sb, Pb, Bi.

 

 


Taśma z miedzi

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

W ofercie handlowej firmy EKRO znajduje się taśma z miedzi o szerokości od 200 do 1250 mm i grubości od 0,50 do 1,50 mm. Wszystkie taśmy w naszym asortymencie można też podzielić na twarde i miękkie. Informacji o cenach poszczególnych produktów oraz ich dostępności udzielamy po złożeniu przez Państwa zapytania w naszej firmie.

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Jesteśmy dystrybutorem taśm miedzianych walcowni KME, która produkowane przez siebie materiały oferuje pod nazwą Tecu Classic. Jest to najwyższej jakości blacha miedziana poddana niezwykle rygorystycznym badaniom laboratoryjnym. Dzięki nim jest możliwe uzyskanie najlepszej jakościowo miedzi na pokrycia dachowe. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo taśmy i blachy z włoskiego i niemieckiego oddziału tej firmy.

Koncern KME (Włochy) – rekomendujemy Państwu taśmy i arkusze Cu-DHP wytwarzane zgodnie z normą EN 1172. Włoski KME to jeden z najbardziej docenianych producentów materiałów miedzianych. Wyróżnia się najwyższą jakością produktów oraz powtarzalnością partii. Dzięki temu blacha miedziana i taśma z miedzi mogą być wykorzystywane do pokrywania dużych powierzchni dachów. Aktualnie na stanie magazynowym mamy największe ilości materiału tego producenta.

Koncern KME (Niemcy)blacha miedziana najwyższej jakości, jaką sprzedaje firma EKRO, to materiał produkcji Niemieckiej KME Tecu Classic. Wytwarzany w Osnabruck, podlega silnym restrykcjom produkcyjnym i przechodzi największą liczbę kontroli przed opuszczeniem magazynu. Materiał jest stosowany w najbardziej prestiżowych miejscach na świecie. Charakteryzuje się nienaganną powierzchnią oraz jednolitym procesem patynowania.

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Huta Med Povrly (Czechy) sprzedajemy taśmy i arkusze SF-Cu F-240 stosowane głównie do pokryć dachowych, jak również przy obróbkach dekarskich. W EKRO możecie Państwo zamówić ten materiał w rolkach o wadze 100, 150 i 300 kg. Na życzenie Klienta istnieje możliwość przewinięcia materiału na mniejsze, bardziej poręczne rolki. Taśma z miedzi Med Povrly jest dostępna w szerokości od 250 do 1000 mm i grubości od 0,5 do 1 mm. Wysoka jakość, jak również duży wybór grubości i szerokości sprawiają, że produkt ten należy do najczęściej wybieranych wśród Klientów firmy EKRO.

EKRO realizuje nawet bardzo małe zamówienia. Przykładowo blacha miedziana jest sprzedawana w ilości już od 1 m2. Przy każdym zamówieniu zapewniamy dostawę do klienta. Szczegółowe informacje na temat produktów, ich dostępności i zakupu udzielamy w naszym biurze.

Jesteśmy również dostawcą materiałów na potrzeby największych inwestycji, które obejmują wykonanie dachów miedzianych w Polsce. Klientom, którzy dokonają zakupu taśm miedzianych, oferujemy wsparcie maszynowe i techniczne. Nasi odbiorcy mogą skorzystać z maszyn, jakimi dysponujemy. Są to między innymi: profilarka Schlebach do rąbka stojącego Mini-prof, SPM, EPM, RBM i kilka innych.

Taśma z miedzi jest dostarczana w czasie 24-48 godzin. Dostawy realizujemy własnym transportem lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe                       


 

Arkusze miedziane

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Jedną z form produktów, jakie oferujemy naszym Klientom, jest blacha miedziana w arkuszach. Standardowym wymiarem magazynowym arkusza miedzianego jest format 1000 x 2000 mm. W stałej sprzedaży mamy arkusze o grubości: 0,50; 0,55; 0,60; 0,70; 0,80; 1,0; 1,5; 2,0; 3,0 mm.

     Grubość    

  Waga arkusza - rozmiar  1x2  

0,50mm 8,9 kg
0,55mm 9,79 kg
0,60mm 10,68 kg
0,70mm 12,46 kg
0,80mm 14,24 kg
1,00mm 17,8 kg
1,50mm 26,7 kg
3,00mm 53,4 kg

W stałej ofercie magazynowej mamy arkusze miedziane w Cu DHP-R240. Dostępna jest też blacha miedziana miękka, jak również Cu DHP-R220 o grubości 0,6 i 1,0 mm. Na zamówienie docinamy arkusze miedziane do wybranych rozmiarów.

Oferta arkuszy miedzianych zawiera również materiały w innych gatunkach i formatach. Informacje na temat asortymentu uzyskacie Państwo, składając zapytanie w naszym biurze.

Płaskowniki miedziane

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Uzupełnieniem naszej oferty są płaskowniki miedziane. Są dostępne w kilku rozmiarach oraz  grubościach: 25 x 4, 25 x 6, 25 x 8, 30 x 4, 30 x 5, 40 x 5, 50 x 5.

 


 

Blachy miedziane - materiał dodatkowy

 

Uzupełnieniem naszej bogatej oferty jest blacha miedziana w wielu wariantach. Dysponujemy jej różnymi kolorami i grubościami, także w wersji perforowanej i w postaci siatki ciągnionej. Poniżej prezentujemy dostępne produkty.

Uzupełnieniem naszej bogatej miedzianej oferty jest

 

Blacha perforowaną o wymiarach 0,6x1000x2000mm lub 1x1000x2000mm.

 

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

 

Blachę Tecu NED (siatka cięto-ciagniona wolcowana) o grubości 0,7 mm i wymiarach 1000x2000mm

 

Wymiary elementu LW-7 mm SW-10mm Mostek 1,8mm Grubość 0,7mm

 

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

 

Taśma w postaci siatki cięto-ciagnionej o grubości 0,6mm i szerokościach 670 i 1000mm.  LW - SW - Mostek - Grubość blachy - 0,6mm

 

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

 

Na zamówienie istnieje możliwość zamówienia dowolnych wymiarów siatki cięto-ciagnionej z miedzi.

 

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

 

LW – długość oczka

 

SW – szerokość oczka

 

Strand width – mostek

 

Thickness – grubość blachy

 

Arkusze blachy miedzianej o obniżonej twardości (miękką) odpowiadającą cechom Cu DHP 220 w arkuszach o formacie 1000x2000mm o grubości 0,6 i 1,2mm. 

 

Taśma miedziana młotkowana o wymiarze 670mm i grubości 0,6mm  


Blachy miedziane patynowane 

Kolory od KME Germany TECU Patina dostępne w naszej firmie na zamówienie : 

TECU® Classic

TECU® Oxid

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

TECU® Patina 

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

TECU® Iron

TECU® Zinn

TECU® Brass

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

TECU® Bronze

TECU® Gold

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

TECU® Coated


 

Duże powierzchnie elewacji i wnętrz szybko i ekonomicznie pokryte wysokiej jakości miedzią TECU® – bez rezygnowania z wyglądu. Nigdy wcześniej realizacja projektów nie była tak łatwa, jak z TECU® Bond. Nowy materiał kompozytowy oferuje wszystkie właściwości estetyczne powierzchni TECU®, ale może być cięty na wymiar i montowany na dużych powierzchniach znacznie szybciej i łatwiej. Okładzina TECU® Bond jest niezwykle gładka i odporna na odkształcenia, ma optymalną wagę, niską rozszerzalność cieplną i wysoką odporność mechaniczną na obciążenia wiatrem, uderzenia, wstrząsy i nacisk. Konstrukcja materiału jest niezwykle prosta i efektywna: pod wysokim ciśnieniem arkusze miedzi TECU® o grubości 0,3 mm mocowane są po obu stronach polietylenowego rdzenia. W wyniku otrzymujemy bardzo wytrzymały materiał kompozytowy.

 

Elementy TECU® Bond są przygotowywane i cięte na wymiar w warsztacie; arkusze są następnie w mgnieniu oka montowane na miejscu budowy. W celu uniknięcia uszkodzenia materiału, co może zdarzyć się w pośpiechu, widoczne powierzchnie materiałów są fabrycznie zabezpieczone folią ochronną. Folię usuwa się po zainstalowaniu arkuszy. TECU® Bond oferuje eleganckie rozwiązania w rozsądnej cenie, odpowiednie do wielu projektów, takich jak wentylowane ściany osłonowe, fryzy, gzymsy i okładziny stropów, pokrycia dachowe, wykończenia wnętrz i wiele innych.

 


Systemy rynnowe miedziane

Systemy odwodnienia dachu z miedzi składają się z ok. 600 elementów. Tak duża gama produktów, wśród których znajdują się: rynny miedziane o różnych kształtach, uchwyty do rynien, gwoździe miedziane i wiele innych produktów, pozwala na stworzenie unikalnego orynnowania budynku. Lata doświadczeń umocniły nas w przekonaniu, że do każdego dachu należy podejść indywidualnie. Dzięki temu zaspokajamy potrzeby wszystkich Klientów.

Poniżej prezentujemy oferowane przez nas systemy miedzianego orynnowania.

System rynnowy półokragły

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweSystem półokrągły jest najpopularniejszym z miedzianych systemów rynien w ofercie firmy EKRO. W bieżącej sprzedaży mamy rynny miedziane w rozmiarach: 80, 100, 120, 150, 180 mm oraz rury spustowe o wymiarach 60, 80 ,100, 120, 150 mm. Oba rodzaje produktów są dostępne w odcinkach do 3 mb.

System rynnowy prostokątny z miedzi

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Prostokątne rynny miedziane są coraz częściej wykorzystywane w odwodnieniu dachów. W stałej ofercie mamy różne rozmiary takich rynien. Na zamówienie możemy również wykonać je w innych nietypowych wielkościach. Wymiary, ceny i dostępność znajdziecie Państwo na naszej stronie.

 

System miedziany rynnowy ciągły

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Polecamy amerykański system rynien miedzianych bezzłączeniowych, które są wykonywane w dowolnym odcinku bezpośrednio na placu budowy. Tego typu orynnowanie występuje w jednym rozmiarze – 5”. Więcej na temat systemu dowiecie się Państwo na naszej stronie.

System rynnowy miedziany leżący

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Wykonywany na zamówienie system rynien miedzianych leżących. Informacje dodatkowe na stronie

Rynny miedziane ozdobne

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Rynny miedziane ozdobne to propozycja dla tych Klientów, którzy nie znaleźli w tradycyjnej ofercie produktów spełniających ich oczekiwania. Kiedy wyobraźnia architekta wykracza poza standardowe schematy, z pomocą przychodzi firma EKRO. Na zamówienie wykonamy praktycznie każdy system rynien miedzianych. Jeśli interesują Państwa ozdobne rynny miedziane, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.

 


Serwis
ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Zapraszamy również do skorzystania z usług naszego warsztatu, który może odnowić albo wykonać kopie istniejących elementów rynien z miedzi

 

Na zdjęciach prezentujemy elementy które powstały w naszej firmie: rynna miedziana fi 250, rura miedziana patynowana oraz okap kuchenny miedziany.

 


Ozdoby dachowe

 

Wykończenie dachu nie byłoby kompletne bez detali dekoracyjnych. Specjalnością firmy EKRO są ozdoby dachowe, które produkujemy w naszych warsztatach. Oferujemy bogaty wybór detali z różnych materiałów, wśród których znajdziecie Państwo:

 

 • zbiorniki zlewowe,
 • szpice (iglice, wimple) ozdobne,
 • wieżyczki,
 • rzygacze (wodorzygacze),
 • rynny łukowe,
 • galanterię metalową,
 • koguty ozdobne,
 • i inne nietypowe elementy.

Pragniemy zaprezentować Państwu największy wybór elementów ozdobnych do dachów jak; zbiorniki zlewowe, szpice (iglice, wimple) ozdobne, wieżyczki, rzygcze (wodorzygacze), rynny łukowe, galanterię metalową, koguty ozdobne i inne nietypowe elementy. Zaznaczamy ponadto że zdjęcia umieszczone na naszej stronie pochodzą tylko i wyłącznie z naszych zbiorów, oraz były wykonane przez naszych pracowników.

Kosze zlewowe

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Zapraszamy do zapoznania się z największą w Polsce galerią koszy zlewowych z miedzi (zbiorników zlewowych). Prezentujemy w niej ponad 200 dostępnych wzorów, jakie powstają w firmie EKRO. Wszystkie ozdoby dachowe są wykonywane na zamówienie w naszym warsztacie w Wolicy.

Szpice iglice wimple

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe           ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej liczną galerią miedzianych ozdób dachowych w Polsce. Znajdziecie w niej Państwo wimple, szpice i iglice, które zwieńczają niejeden dach.

Wieżyczki ozdobne miedziane

    ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe         ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe       ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Proponowane przez EKRO ozdoby dachowe to również ponad 100 różnych rodzajów wieżyczek miedzianych zakończonych kogutem, datą, inicjałami lub napisem. Poszczególne wzory są wykonywane na indywidualne zamówienie.

Wentylacje

        ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

 

Oferta firmy EKRO zawiera także różnego rodzaju wentylacje połaciowe, łazienkowe, kratki wentylacyjne, turbowenty, strażaki, czapy kominowe.

Ozdobne lukarny dachowe

    ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe        ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Firma EKRO prowadzi sprzedaż ozdobnych lukarn dachowych z miedzi. Każdorazowo wykonane są one na zamówienie. Projektujemy nowe, jak również rekonstruujemy stare zniszczone lukarny z miedzi.

Drykarstwo - kule miedziane

       ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Dla dekarzy mamy w swojej ofercie wiele materiałów drykarskich od ręki. Kule, pukle, drykówki i inne. Więcej o tych materiałach dowiecie się Państwo na naszej stronie.

 


Pozostałe akcesoria dachowe z miedzi

Uzupełnieniem naszej oferty jest pełna gama materiałów do wykańczania dachów i obróbek miedzianych. Jako jedyni w Polsce oferujemy od ręki z magazynu materiały dodatkowe, takie jak: nity, gwoździe miedziane, zastawy, łaty kominiarski, kleje Enkolit i tym podobne materiały.

Komunikacja miedziana

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Jako jedyna firma w Polsce oferujemy miedziane ławy kominiarskie oraz uchwyty do mocowania w technologii rąbka stojącego. Są one przeznaczone do dachów miedzianych.

Akcesoria dachowe do dachów miedzianych

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Podczas wykonywania prac z wykorzystaniem blachy miedzianej niezbędne są materiały pomocnicze. W asortymencie EKRO znajdują się takie produkty jak: cyna LC60 i LC40, płyny do lutowania, salmiaki, taśmy uszczelniające do rąbka, wkręty i gwoździe miedziane.

Zastawy śniegowe z miedzi

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Miedziane zastawy do pokrycia miedzianego w technologii pojedynczego i podwójnego rąbka stojącego. System rurowy jak również do podwójnego rąbka w wersji drabiny śniegowej miedzianej

Obróbki miedziane

 ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe        ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe         ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Dla osób ceniących sobie estetykę wykonania i szybkość montażu jest możliwość zamawiania prefabrykowanych materiałów w firmie EKRO

Odgromienie

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweMiedziane zabezpieczenia odgromowe niemieckiej firmy DEHN dostępne w ofercie firmy EKRO

Dachy i elewacje z miedzi

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweFirma EKRO wykonuje również pokrycia dachowe z miedzi. Jest to nastarsza gałąź naszej działalności.

Więcej informacji o cenach i terminach pod numerem telefonu: 602 23 19 54

https://www.kompasinwestycji.pl/aktualnosci/miedz-i-graffiti-biurowe-wnetrza-hali-koszyki-12574

Nasza firma zajmuje się systemami rynnowymi z miedzi od 1996 roku, w tym czasie udało się nam dopracować odpowiedni system dystrybucji materiału na terenie kraju oraz poza jego granicami. Możemy się z duma pochwalić :

 • systemem produkcji elementów orynnowania miedzianego w różnych rozmiarach i rodzajach

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

 • magazynowaniem odpowiedniej ilości zapewniającej natychmiastową realizacje dystrybucji za pomocą firm kurierskich
 • zaplecza warsztatowego pozwalającego na wykonanie elementów niestandardowych

 ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

 • niezawodnej firmy logistycznej zapewniajacej szybkie i bezawaryjne dostawy do klienta
 • wsparcia technicznego i merytorycznego ze strony naszych dostawców

Zachęcamy do współpracy firmy handlowe, w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt. Nasz przedstawiciel skontaktuje się w celu przedstawienia możliwości współpracy.

LINKI :

Aby przejść do oferowanego przez nas systemu rynnowego z blachy miedzianej proszę klknać tutaj

Aby zobaczyć dachy wykonane z blachy miedzianej proszę kliknać tutaj

Link do aktualnych cenników znajduję się tutaj

OSOBY DO KONTAKTU

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

+48 698 521 812

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

handlowy@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

+48 602 495 590

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

mariuszj@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

Ernest Knyż

+48 606 340 529

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ernest@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Sprzedaż narzędzi

Oswald Knyż

+48 604 933 325

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

oswald@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Spedycja

Marcin Żeromski

+48 664 426 568

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

spedycja@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Płatności i księgowość

Sylwia Antczak

+48 664 111 359

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

biuro@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Płatności i księgowość

Aneta Karolak

+48 692 759 694

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ksiegowosc@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Technolog

Sylwester Żebrowski

+48 694 626 030

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

produkcja@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Przedstawiciel Ukraina , Rosja

Eugeniusz Andruszczyszyn

+38 0676 793 438

+48 505 087 788

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ukraina@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Pokrycia dachu - montaż

Ryszard Knyż

+48 602 231 954

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ekro@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail