Taśmy miedziane

 

Taśma miedziana

Oferujemy zróżnicowany asortyment taśm miedzianych o wielu parametrach. Na liście dostępnych grubości znajdują się: 0,5; 0,55; 0,57; 0,6; 0,7; 0,8; 1,0mm i szerokości 200, 250, 280, 300, 333, 400, 500, 600, 670, 680, 800 1000 i 1250 mm.

W EKRO prowadzimy sprzedaż taśm miedzianych o dowolnej ilości poczynając od jednego kilograma kończąc sprzedaż na tranzakcjach wielotonowych. Specyfika sprzedaży miedzianych materiałów powoduje że pojawia się tolerancja na wagach sprzedawanego materiału do 5%.  Warto wiedzieć, że cena blachy miedzianej uzależniona jest od następujących czynników: aktualnej ceny miedzi na londyńskiej giełdzie surowców, stosunku wartości ceny Euro do Dolara i ostatecznie od ceny walut w Polsce.

Wagi poszczególnych taśm miedzianych przedstawia tabela Nr 1

Grubość Waga [kg] 1m2 Waga [kg] 1mb taśmy 670mm
0.50 4.45 3.03
0.55 4.90 3.33
0.60 5.34 3.63
0.70 6.23 4.24
0.80 7.12 4.84
1.00 8.90 6.05

 Rekomendujemy Państwu taśmy miedziane wytwarzane przez trzech wiodących w Europie producentów:

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Koncern KME (Włochy). Rekomendujemy Państwu taśmy i arkusze Cu-DHP wytwarzane zgodnie z normą EN 1172. KME to jeden z najbardziej docenianych producentów materiałów miedzianych. Wyróżnia się najwyższą jakością produktów oraz powtarzalnością partii blaszanych. Aktualnie na stanie magazynowym posiadamy największe ilości materiału tego producenta.

Niemieckiego koncernu KMEBlachą o najwyższej jakości jaką sprzedaje firma EKRO to materiał produkcji Niemieckiej KME Tecu Classic. Wytwarzany w Osnabruck podlega on największym restrykcjom produkcyjnym i przechodzi największą liczbę kontroli przed wydaniem z magazynu. Materiał stosowany w najbardziej prestiżowych miejscach na świecie. Charakteryzuje się nienaganna powierzchniom oraz jednolitym procesem patynowania.

Huta Med Povrly (Czechy). Sprzedajemy taśmy i arkusze SF-Cu F-240 stosowane głównie do pokryć dachowych, jak również przy obróbkach dekarskich. W EKRO możecie Państwo zamówić ten materiał w rolkach o wadze 100; 150; 300 kg, przy czym na życzenie Klienta istnieje możliwość przewinięcia materiału na rolki mniejsze, bardziej poręczne. Taśma miedziana Med Povrly dostępna jest w szerokościach od 250 do 1000 mm i grubości od 0,5 do 1 mm. Wysoka jakość, jak również szeroka dostępność zróżnicowanych grubości i szerokości sprawiają, że produkt ten należy do najczęściej wybieranych wśród Klientów firmy EKRO.

Firma EKRO działa na terenie całego kraju, proponujemy naszym kientom wiele rozwiązań jakie ułatwiają wykonywanie inwestycji w których jest przewidziana taśma miedziana. Zapewniamy ciągłość dostaw (24-48h z dostawą pod wskazany adres) i możliwość magayznowania taśmy miedzianej w naszej firnie. Po podpisaniu odpowiednich umów możmy zatrzymać cenę taśmy miedzianej do 60dni. Osoby zinteresowane dodatkowymi informacjami zapraszam do kontaktu z przedstawicielami firmy EKRO.

Z pewnością godne polecenia są również blachy miedziane w patynach, Oxid (brąz), Patina (patynowana seledynowo miedź),  Zinn (miedź z warstwą zewnętrzną cynku), Gold (miedź o zabarwieniu złotym).

Na zamówienie istnieje również możliwość zamówienie foliowanych arkuszy od producenta firmy KME lub można skorzystać foliwania w naszej firmie.


Blachy miedziane - materiał dodatkowy

 

Uzupełnieniem naszej bogatej miedzianej oferty jest

Blacha perforowaną o wymiarach 0,6x1000x2000mm lub 1x1000x2000mm.

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Blachę Tecu NED (siatka cięto-ciagniona wolcowana) o grubości 0,7 mm i wymiarach 1000x2000mm

Wymiary elementu LW-7 mm SW-10mm Mostek 1,8mm Grubość 0,7mm

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Taśma w postaci siatki cięto-ciagnionej o grubości 0,6mm i szerokościach 670 i 1000mm.  LW - SW - Mostek - Grubość blachy - 0,6mm

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Na zamówienie istnieje możliwość zamówienia dowolnych wymiarów siatki cięto-ciagnionej z miedzi.

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

LW – długość oczka

SW – szerokość oczka

Strand width – mostek

Thickness – grubość blachy

Arkusze blachy miedzianej o obniżonej twardości (miękką) odpowiadającą cechom Cu DHP 220 w arkuszach o formacie 1000x2000mm o grubości 0,6 i 1,2mm. 

Taśma miedziana młotkowana o wymiarze 670mm i grubości 0,6mm 

 

Blachy miedziane patynowane

 

Kolory od KME Germany TECU Patina dostępne w naszej firmie na zamówienie :

TECU® Classic

TECU® Oxid

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

TECU® Patina 

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

TECU® Iron

TECU® Zinn

TECU® Brass

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

TECU® Bronze

TECU® Gold

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

TECU® Coated

 

Duże powierzchnie elewacji i wnętrz szybko i ekonomicznie pokryte wysokiej jakości miedzią TECU® – bez rezygnowania z wyglądu. Nigdy wcześniej realizacja projektów nie była tak łatwa, jak z TECU® Bond. Nowy materiał kompozytowy oferuje wszystkie właściwości estetyczne powierzchni TECU®, ale może być cięty na wymiar i montowany na dużych powierzchniach znacznie szybciej i łatwiej. Okładzina TECU® Bond jest niezwykle gładka i odporna na odkształcenia, ma optymalną wagę, niską rozszerzalność cieplną i wysoką odporność mechaniczną na obciążenia wiatrem, uderzenia, wstrząsy i nacisk. Konstrukcja materiału jest niezwykle prosta i efektywna: pod wysokim ciśnieniem arkusze miedzi TECU® o grubości 0,3 mm mocowane są po obu stronach polietylenowego rdzenia. W wyniku otrzymujemy bardzo wytrzymały materiał kompozytowy.

Elementy TECU® Bond są przygotowywane i cięte na wymiar w warsztacie; arkusze są następnie w mgnieniu oka montowane na miejscu budowy. W celu uniknięcia uszkodzenia materiału, co może zdarzyć się w pośpiechu, widoczne powierzchnie materiałów są fabrycznie zabezpieczone folią ochronną. Folię usuwa się po zainstalowaniu arkuszy. TECU® Bond oferuje eleganckie rozwiązania w rozsądnej cenie, odpowiednie do wielu projektów, takich jak wentylowane ściany osłonowe, fryzy, gzymsy i okładziny stropów, pokrycia dachowe, wykończenia wnętrz i wiele innych.


W celu uzyskania więcej informacji na temat naszego asortymentu, jak i złożenia zamówienia prosimy o kontakt:

Ernest Knyż tel 606 340 529 lub na mail : ekro@ekro.com.pl

EKRO to godny zaufania partner w biznesie. Realizujemy zamówienia w szybkim tempie i w sposób wygodny dla naszych Klientów. Obsługujemy inwestycje budowlane dostarczając najlepsze blachy miedziane Klientom, wprost na teren budowy na terenie całego kraju.

Zdecydowanie najpopularniejszą i zawsze dostępną w naszym magazynie jest taśma dachowa o grubościach od 0,55 do 0,57 mm i szerokościach 670 lub 680 mm. Uwaga! Dajemy Państwu możliwość zamówienia taśm także w innych szerokościach, ponieważ posiadamy maszynę do cięcia wzdłużnego.

Czas realizacji zamówień towaru dostępnego w naszym magazynie wynosi od 24 do 48 godzin. Oferujemy dostawy za pośrednictwem firmy spedycyjnej, dowóz bezpośredni przez pracowników EKRO, jak również odbiór bezpośredni w siedzibie firmy.

 

Płytki dachowe miedziane

 

a) Karo kwadratowa - wykonana z każdego rodzaju blachy miedzianej 

- dostępne standardowe wymiary 210x210; 230x230; 290x290; 360x360; 460x460mm. Na zamówienie istnieje możliwość wykonania również innych wymiarów

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Wersja Oksydowana - TECU OXID

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Wersja miedzi Patynowanej  - Tecu Patina  

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

karta techniczna

b) Wersja rombowa płytki karo z miedzi o standardowych wymiarach przekatnych 225×386mm (ilość ok 28szt/m2)

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe   ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

karta techniczna

c) "rybia łuska" w dwóch wymiarach, mniejszym i większym. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami EKRO.

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe       ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

 karta techniczna

Na stanie magazynowym posiadamy znaczne ilości materiału gwarantujące nam realizacje zamówień w czasie 24 – 48 godzin z dostawą do klienta.

 

Szczegóły dostaw do ustalenia pod numerem telefonu 664 426 568 lub spedycja@ekro.com.pl

 

W tym materiale posiadamy także :

 

- systemy rynnowe półokrągłe

- prostokątne

- ozdoby dachowe

 

Obróbki blacharskie z miedzi

 

Firma EKRO posiada równeż warsztat na ktorym wykonujemy z taśm miedzianych rózengo rodzaju obróbki blacharskie,

a) standardowe obróbki pasów nad i pod rynnowych z miedzi do 6mb

b) pasy podrynnowe z formatek w rąbku stojącym

c) obróbki gzymsów w docinach do 6mb

 

Wsparcie maszynowe do zakupionej blachy

Oferujemy naszym odbiorcom blach miedzianych również możliwość skorzystania z naszych maszyn do profilowania rąbka stojącego. Proponujemy nastęujące rozwiązania

  • wyprofilowanie zakupionego materiału na placu budowy za pomocą maszyn Schlebach Miniprof-plus lub Schlebach SPM 30/80.
  • wypożyczenia zaprzyjaźnionym ekipom dekaerskim maszyny na czas realizacji pokrycia dachu z miedzi.
  • w bardziej skomplikowanych przypadkach istsnie możliwość skorzystania z naszych usług w maszynach EPM i RBM

 

Usługi Dekarskie

 

Posiadamy jedną ekipę dekarską wykonująca pokrycia dachowe z blachy miedzianej w różnych technologiach.

Więcej informacji na temat prac dekarskich w miedzi udziela Ryszard Knyż 602 231 954. 

Dzięki wieloletniej współpracy z firmami dekarskimi na terenie całego kraju możemy polecić dla klientów zakupujących blachy miedziane sprawdzonych wykonawców.

 

LINKI :

Aby przejść do oferowanego przez nas systemu rynnowego z blachy miedzianej proszę klknać tutaj

Aby zobaczyć dachy wykonane z blachy miedzianej proszę kliknać tutaj

Link do aktualnych cenników znajduję się tutaj

SPRZEDAJEMY
Maszyny firmy Schlebach : Profilarki, maszyny do obróbek : EHA , SPA , Mini Proof 
ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe
ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe
ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe
ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe
SERWIS NA BUDOWIE

Dodatkowo świadczymy usługi profilowania blachy, naszymi maszynami  na placu budowy

Maszyny jakie posiadamy :

MINI PROFF PLUS 

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

RBM

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

EPM 25 

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

EHA

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

więcej informacji :

602 495 590

mariuszj@ekro.com.pl

Dachy w Miedzi

PREFA
OSOBY DO KONTAKTU

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

+48 698 521 812

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

handlowy@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

+48 602 495 590

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

mariuszj@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

Ernest Knyż

+48 606 340 529

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ernest@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Sprzedaż narzędzi

Oswald Knyż

+48 604 933 325

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

oswald@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Spedycja

Marcin Żeromski

+48 664 426 568

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

spedycja@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Płatności i księgowość

Sylwia Antczak

+48 664 111 359

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

biuro@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Płatności i księgowość

Aneta Karolak

+48 692 759 694

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ksiegowosc@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Technolog

Sylwester Żebrowski

+48 694 626 030

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

produkcja@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Przedstawiciel Ukraina , Rosja

Eugeniusz Andruszczyszyn

+38 0676 793 438

+48 505 087 788

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ukraina@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Pokrycia dachu - montaż

Ryszard Knyż

+48 602 231 954

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ekro@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

INFORMACJE

Dostawa Towaru

Nasza firma dostarcza zamówiony towar od klienta za pomocą własnego transportu lub firm spedycyjnych w czasie 24-48 godzin. Paczki dostarczane za pomocą firmy UPS gwarantują dostawę terminową oraz możliwość zapłaty przy odbiorze. Wysyłka Euro palet i dłużyć za pomocą firmy spedycyjnej.

Ogólne warunki sprzedaży

Prosimy do zapoznania się  z „Ogólnymi Warunkami Sprzedaży” jakie obowiązują w naszej firmie

pobierz

Dostawcy

Firma EKRO jest aktualnie dystrybutorem największych firm z segmentu nieżelaznych pokryć dachowych.

Współpracujemy z :

KME GERMANYKME ITALY, MED PROVRLY. – blachy i taśmy miedziane

RHEINZINK – lider światowej sprzedaży cynku

SILESIA – polska walcownia cynku

UMICORE BUILDING PRODUCTS – francuski producent kompletnych rozwiązań z tytan-cynku

PREFA – dostawca gotowych rozwiązań z blach aluminiowych

KJG – dostawca kompletnych systemów rynnowch

MAZZONETTO – dostawca linii produktów Vestis

MTCO – producent ozdób dachowych jak również orynnowania z miedzi i tytan-cynku

Rodzaje blach

Nasi klienci mogą zakupić w naszej firmie blachy :

Tecu Classic 

(kolor naturalny)

Tecu Oxid

(spatynowany brąz)

Tecu Patina

(seledynowa patyna)

oraz na zamówienie

Tecu Bronze

(wolniej patynująca)

Tecu Gold

(o złotym zabarwieniu)

Tecu Zinn

(miedź pokryta cynkiem)

 

Ceny blach

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny surowców jak i walut prosimy o wysłanie zapytania o cenę blach i taśm miedzianych na :

ekro@ekro.com.pl

lub kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu :

606 340 529

 

Proponujemy naszym klientom kilka ciekawych rozwiązań przy zakupie blach miedzianych i cynkowych które ułatwiają i zabezpieczają w przypadku wystąpienia znaczących różnic wartości materiału podczas realizacji inwestycji.

 

Deklaracje i Atesty

Do pobrania udostępniamy podstawowe deklaracje i atesty na produkty sprzedawane w naszej firmie. Pozostałe deklaracje dostępne na zapytanie

 

Adres siedziby firmy

Firma EKRO mieści się pod dwoma adresami:

Produkcja -

Wolica

ul. Zielona 39

05-830 Nadarzyn

Sprzedaż -

Wolica

ul. Zielona 64

05-830 Nadarzyn

 

Godziny otwarcia

Firma jest czynna od poniedziałku do piątku

w godzinach 7-17

a w sezonie (kwiecień – listopad) również w sobotę

w godzinach 8-12