TAŚMA MIEDZIANA TECU® PATINA

 

W swojej ofercie posiadamy także taśmy i arkusze firmy KME Tecu® Patina 

Taśmy oparte na Cu-DHP oparte o normę EN 1172, najlepszy producent w taśmach miedzianych. Charakteryzuje go najwyższa jakość produktu jak również powtarzalność partii blachy na najwyższym poziomie.

W specjalnie opracowanym procesie przemysłowym , arkusze miedzi TECU® są patynowane na zielono po jednej stronie . Proces ten powoduje, że na górze blachy
warstwa patyny zostaje wstępnie utleniona na powierzchni miedzi - proces podobny do naturalnego patynowania , który trwa przez dłuższy okres czasu, w którym miedź jest narażona na wpływ czynników atmosferycznych . TECU® Patina jest zawsze bardzo zróżnicowane , podobnie jak można oczekiwać od naturalnej powierzchni . Wiele różnych odcieni kolorów i odcieni w końcu łączą się , ale stopniowo. Wyjątkowe wydarzenia zachodzące w TECU® Patina są ekscytujące - jak nowoczesna architektura powinna być .

Ochrona powierzchni TSP TECU® Patina jest teraz dostarczana z ochroną powierzchni TSP. Jest to tymczasowa, ale solidna przezroczysta warstwa która zapewnia długotrwałą ochronę. Przetwarzanie jest praktycznie wolne od kurzu. Znaki Fabricating / przetwarzania na powierzchni materiału są zminimalizowane, a nawet po złożeniu i zginaniu, warstwa patyny pozostaje w dobrym stanie. Po instalacji, powierzchni rozwija się w zupełnie naturalny sposób charakterystyczny dla miedzi.

dostępność:

Blacha
 rozmiary (mm)   grubość
 600 x 3000  0,6  0.7  1,0
 670 x 3000  0,6  0,7  1,0
 800 x 3000  0,6  0,7  1,0
 1000 x 2000  0,6  0,7  1,0  1,2  1,5  2,0 
 1000 x 3000  0.6  0,7  1,0  1,2  1,5  4,0

 

  TECU® Patina - patynowana miedź do natychmiast­owego użycia, stworzona, by spełniać najwyższe wymagania estetyc­zne podczas projektowania budynków.

Barwa TECU® Patina jest zawsze bardzo zróżnicowana, podobnie jak można tego oczekiwać od naturalnej powierzchni. Różne powierzchnie i odcienie ostatecznie mieszają się ze sobą, proces ten jednak zachodzi stopniowo. Wyjątkowe zmiany zachodzące w przypadku TECU® Patina są niezwykle ekscytujące - tak, jak ekscytująca powinna być nowoczesna architektura.

Tymczasowa, lecz solidna przezroczysta warstwa zapewnia długotrwałą ochronę. Obróbka odbywa się praktycznie bezpyłowo. Ślady obróbki pozostają na powierzchni materiału praktycznie niewidoczne; nawet po składaniu i zginaniu warstwa patyny pozostaje w dobrym stanie.

Po zamontowaniu, powierzchnia zmienia się w całkowicie naturalny sposób, charakterystyczny miedzi.

KME oferuje obecnie również cztery klasyczne wersje naturalnej patyny opracowane w oparciu o sprawdzoną procedurę produkcji przemysłowej TECU® Patina. Rozszerzenie linii produktów TECU®

Patina zapewnia architektom, instalatorom i projektantom dodatkowe możliwości w zakresie projektowania, co z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem w dziedzinie konserwacji budynków historycznych. TECU® Patina po raz kolejny wykazuje się niezwykłą wszechstronnością, typową dla naturalnych powierzchni.

więcej informacji oraz zamówienia prosimy kierować do :

Ernest Knyż

tel 606 340 529 lub na mail : ekro@ekro.com.pl

 

Realizujemy zamówienia począwszy od obsługi inwestycji a kończąc na dostawach blach miedzianych klientom indywidualnym do domów. Najbardziej popularna i zawsze dostępna w naszym magazynie to taśma dachowa o grubościach od 0,55 do 0,57mm i szerokościach 670 lub 680mm.

 

Istnieje możliwość zamówienia innych szerokości taśm, ponieważ posiadamy maszynę do cięcia wzdłużnego.  Cena i czas realizacji dostępne pod numerem 606 340 529 lub mail ekro@ekro.com.pl

 

Czas realizacji zamówień towaru dostępnego w magazynie zazwyczaj wynosi 24 do 48 godzin. Towar zamówiony w firmie EKRO można otrzymać za pomocą firmy spedycyjnej, dostawy bezpośredniej pracownika EKRO, jak i również odebrać bezpośrednio w siedzibie firmy.

  Tecu® Patina w Krakowie , towar dostarczony przez firmę EKRO

 

plytki_miedz_patynowana      

 Płytki wykonane w firmie Ekro z blachy Tecu Patina KME

 

 

Często najkrótsza droga prowadzi bezpośrednio do celu. Jeśli projekt "Koncepcja" wymaga odpowiedniego wykończenia i siły ekspresji zielonej Patyny, która jest typowym wykończeniem dla miedzi, należy zastosować ją - Bez długiego oczekiwania i stopniowego w skutkach naturalnego starzenia.

Nazwa takiego rozwiązania to: TECU® Patina - przemysłowa miedź pre-patynowana Do natychmiastowego wykorzystania w celu spełnienia najwyższych wymagań estetycznych w budownictwie i  projektowaniu. Oferta produktów została rozszerzona o cztery warianty patyn:

TECU® Patina_Hamburg  

TECU® Patina_Boston

TECU® Patina_Oslo

TECU® Patina_Madrid

W rezultacie KME jest teraz w stanie zaoferować cztery archetypowe Wersje naturalnej patiny, w oparciu o sprawdzoną produkcję przemysłową Procedury dla dobrze znanej TECU® Patina. Rozbudowa TECU® Linia produktów Patina zapewnia architektom, instalatorom i planistom dodatkowe rozwiązania, które z pewnością spotkają się również z wielkim zainteresowaniem w dziedzinie konserwacji budynków. Ponownie TECU® Patina okazuje się bardzo wszechstronna, co jest typowe dla naturalnych powierzchni. Liczne odcienie powierzchni mieszają się stopniowo. Po zakończeniu montażu powierzchnie nadal rozwijają się w sposób całkowicie naturalny co jest charakterystyczny dla miedzi. Indywidualne zmiany sa fascynujące - tak jak współczesna architektura powinna być. Inną decydującą zaletą jest certyfikacja jako środowiskowa co czyni materiał jako przyjazny dla środowiska i produkt zgodny z ISO 14025 i EN 15804. Bez względu na wybraną wersję, TECU® Patina jest wykonana wyłącznie do 100% miedzi poddanej recyklingowi. To znacząca wartość dodana wielu Produkty TECU® mogą być decydującym argumentem przemawiającym za zastosowaniem w budynkach Z certyfikatami LEED, BREEAM lub DGNB, które są w coraz większym stopniu, w szczególności w budynkach użyteczności publicznej. TECU® Miedź Ekologiczna Spełnia wszystkie właściwości z materiałami wykonanymi z nowych metali i Przewyższa wszystkie wymagania normy europejskiej EN 1172. TECU® oznacza kombinację wysokiej jakości i wyczerpującej usługi. Jako jeden z wiodących producentów miedzi i stopu miedzi, KME z konsultuje projekty zapewniają wsparcie dla planistów, architektów i instalatorów,

SPRZEDAJEMY
Maszyny firmy Schlebach : Profilarki, maszyny do obróbek : EHA , SPA , Mini Proof 
Maszyny firmy Schechtl Krawędziarki , Segmentówki , Maszyny ręczne i elektryczne
Maszyny firmy Jouanel : Krawędziarki , Zaginarki , Profilarki
 
 
 
 
Posiadamy w sprzedaży panel pasa pod rynnowego z blachy tytanowo-cynkowej, miedzianej oraz blach stalowych powlekanych
Elementy wykonane z blachy stalowej
powlekanej w kolorze brązowym
Dachy w Miedzi

OSOBY DO KONTAKTU

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

Artur Opara

+48 600 289 267

+48 22 798 21 22

wolica@ekro.com.pl

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

Mariusz Jastrzębski

+48 602 495 590

+48 22 798 21 22

mariuszj@ekro.com.pl

 

 

Sprzedaż narzędzi

Oswald Knyż

+48 604 933 325

+48 22 798 21 22

oswald@ekro.com.pl

 

Spedycja

Marcin Żeromski

+48 664 426 568

+48 22 798 21 22

spedycja@ekro.com.pl

 

Płatności i księgowość

Sylwia Antczak

+48 664 111 359

biuro@ekro.com.pl

 

Technolog i produkcja

Sylwester Żebrowski

+48 602 791 989

produkcja@ekro.com.pl

 

Przedstawiciel Ukraina, Rosja

Eugeniusz Andruszczyszyn

+38 0676 793 438

+48 505 087 788

ukraina@ekro.com.pl

 

Pokrycia dachu - montaż

Ryszard Knyż

+48 602 231 954

INFORMACJE

Dostawa Towaru

Nasza firma dostarcza zamówiony towar od klienta za pomocą własnego transportu lub firm spedycyjnych w czasie 24-48 godzin. Paczki dostarczane za pomocą firmy UPS gwarantują dostawę terminową oraz możliwość zapłaty przy odbiorze. Wysyłka Euro palet i dłużyć za pomocą firmy spedycyjnej.

Ogólne warunki sprzedaży

Prosimy do zapoznania się  z „Ogólnymi Warunkami Sprzedaży” jakie obowiązują w naszej firmie

pobierz

Dostawcy

Firma EKRO jest aktualnie dystrybutoerm największych walcowni miedzi w europie jak: KME Germany, KME Italy, Med Provrly. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym odbiorcom największy wybór taśm miedzianych w Polsce.

Rodzaje blach

Nasi kleinci mogą zakupić w naszej firmie blachy naturalne Tecu Classic, Tecu Oxid (spatynowany brąz), Tecu Patina (seledynowa patyna) oraz na zamówienie Tecu Bronze (wolniej patynująca), Tecu Gold (o złotym zabarwieniu), Tecu Zinn (miedź pokryta cynkiem)

Ceny blach

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny surowców jak i walut prosimy o wysłanie zapytania o cenę blach i taśm miedzianych na :

ekro@ekro.com.pl

lub kontaktu telefonicznego pod numerem  :

606 340 529