PRODUKCJA W FIRMIE EKRO

 

serwis_ekro_2    Nasza firma nie tylko zajmuję się sprzedażą ale także produkcją niektórych elementów systemu rynnowego oraz wszelkiego rodzaju ozdób dachowych. Produkujemy trójniki , łapacze wody , sztucery , uchwyty do płotków przeciwśniegowych , kolana i narożniki o specjalnych kątach , różnego rodzaju redukcje i wiele innych.

W EKRO wykonujemy jedyne w swoim rodzaju, piękne i nietuzinkowe ozdoby dachowe ze stali nierdzewnej, miedzi, tytan-cynku lub blachy ocynkowanej. Uzupełnienie wykończenia połaci dachowych właśnie takimi detalami dodaje całemu obiektowi stylu i klasy. Z tego rodzaju dodatków korzystają przede wszystkim inwestorzy poddający renowacji dachy budynków zabytkowych, w tym gmachów urzędów, kościołów, kamienic, choć nie tylko. W kategorii ozdób dachowych przyjmujemy zamówienia na kosze zlewowe do systemów rynnowych, wieżyczki z różą wiatrów i chorągiewkami, szpice, rynny dekoracyjne po łuku, wodorzygacze czy elementy drykarskie.

W EKRO macie Państwo możliwość skorzystania z gotowych projektów lub zamówienia dekoracji na dach według własnego pomysłu. Nasze dodatki zdobią dachy nie tylko w Polsce, ale również w Europie i Ameryce.

Ozdoby dachowe

 

serwis_ekro

 

    Uważamy że naszym największym osiągnięciem jest stworzenie serwisu dla dekarzy. Pozwala on na skorzystanie ze wszystkich maszyn i urządzeń jakie posiadamy zaprzyjaźnionym firmom dekarskim nie odpłatnie. Spowodowało to stworzenie przyjezdny klimatu i zachęcić dekarzy do zwiększania swoich umiejętności i wiedzy za pomocą wykorzystania nowoczesnych maszyn i urządzeń takich firm jak Schlebach, Schechtl, Wuko, Masc, Stubai, Freund, i inne.  Do dyspozycji pozostają krawędziarki 3mb, gilotyna 3mb, zwijarki, profilarki rąbka, maszyna do cięcia wzdłużno-poprzecznego, zyki, wyoblarki, kamienie i inne.
Większość dekarzy która spróbowała pracy w naszym serwisie wraca do nas ponieważ zdecydowanie oszczędza swój czas oraz zmniejsza zużycie materiału poprzez zoptymalizowanie doboru materiału niezbędnego do wykonania zlecenia (po ręką znajduje się najlepiej zaopatrzony magazyn w Warszawie).

 Dodatkowo świadczymy usługi profilowania blachy, naszymi maszynami na placu budowy u klienta

 

MiniProff plus - wykonywanie paneli dachowych prostych o dowolnej długości w szerokościach od 30cm do 80cm.

miniproff , ekro , maszyny dekarskie

EHAMaszyna do krawędziowania wykrojonych blach równoległych, obustronnie w jednym cyklu roboczym. Bezstopniowa regulacja wysokości krawędzi 25 – 60 mm oraz szerokości wprowadzania materiału 350 – 1000 mm.

 

EPM – uniwersalna maszyna do wykonywania rąbka stojącego. Umożliwia swobodne profilowanie rąbka nakładowego lub dolnego   niezależnie od siebie. Dzięki temu możemy otrzymać różne konfiguracje rąbków. Maszyna wykonuje również rąbki nie równoległe do siebie (trapezowe).

 

 

robienie paneli , ekro

 

Tradycyjne panele dachowe na rąbek stojący 

grubość blachy jaką można użyć to 0,5 - 0,8mm

szerokość blachy na wprowadzeniu 300 - 800mm

 

Warianty profilowania


Brak ograniczeń co do szerokości panela dzięki odwróconym elementom profilującym. Maszyna EPM pozwala uzyskać dowolną konfigurację rąbków wobec siebie , nie ma konieczności zachowania równoległości pomiędzy nimi.

 

Panele z maszyny EHA

  

 

Zakres regulacji 300 - 800mm,

Głębokość przycięcia 0- 80mm , zmienna

Długość kantowania 15 - 40mm

kąt kantu 0 - 170 stopni

 

RBM - wykonywanie wykrojonych profili w kształcie łuku, stosowanych w oknach dachowych, łukach półkolistych, kopułach, dachach kolebkowych itd. z nastawnymi promieniami, rozpoczynając w zależności od materiału i promienia 300 mm

 

rbm , ekro , knyż

panele wykonane w EKRO przy pomocy RBM

 

 

 

 

 

W szczególnych przypadka istnieje możliwość wypożyczenia maszyny do rąbka stojącego, wymaga to dodatkowych ustaleń z biurem.  

Aktualnie w naszym posiadaniu są trzy maszyny do profilowania (Mini Prof. Plus oraz dwa SPM) oraz jedna do wykonywania łuków RBM.

 

Informacje na temat serwisu prowadzi Mariusz Jastrzębski 602 495 590 lub Ernest Knyż 606 340 529

Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane osoby

 

 

OSOBY DO KONTAKTU

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

Artur Opara

+48 600 289 267

 zadzwoń

wolica@ekro.com.pl

 wyślij e-mail

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

Mariusz Jastrzębski

+48 602 495 590

 zadzwoń

mariuszj@ekro.com.pl

 wyślij e-mail

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

Ernest Knyż

+48 606 340 529

 zadzwoń

ernest@ekro.com.pl

 wyślij e-mail

 

Sprzedaż narzędzi

Oswald Knyż

+48 604 933 325

 zadzwoń

oswald@ekro.com.pl

 wyślij e-mail

 

Spedycja

Marcin Żeromski

+48 664 426 568

 zadzwoń

spedycja@ekro.com.pl

 wyślij e-mail

 

Płatności i księgowość

Sylwia Antczak

+48 664 111 359

 zadzwoń

+48 22 798 21 22

biuro@ekro.com.pl

 wyślij e-mail

 

Technolog

Sylwester Żebrowski

+48 694 626 030

 zadzwoń

produkcja@ekro.com.pl

 wyślij e-mail

 

Przedstawiciel Ukraina , Rosja

Eugeniusz Andruszczyszyn

+38 0676 793 438

+48 505 087 788

 zadzwoń

ukraina@ekro.com.pl

 wyślij e-mail

 

Pokrycia dachu - montaż

Ryszard Knyż

+48 602 231 954

 zadzwoń

ekro@ekro.com.pl

 wyślij e-mail