Tytan-cynk

 

Cynk (Zn, łac. zincum)

Stop tytan-cynk składa się w ponad 99% z czystego cynku, z niewielkimi domieszkami tytanu i miedzi. Dzięki temu jest to tworzywo zupełnie odporne na korozję. Cynk, symbol Zn (z łac. zincum) to pierwiastek chemiczny należący do grupy metali przejściowych. Wykazuje 23 izotopy z przedziału mas: 57-78 (trwałe izotopy: 64, 66, 67, 68 i 70). Cynk odkryto w Indiach lub Chinach, prawdopodobnie przed 1500 p.n.e. W Europie poznano ten metal dopiero w wieku XVII.

Został odkryty w Indiach lub Chinach przed 1500 p.n.e. Do Europy metal ten zawędrował dopiero w XVII wieku.

Właściwości fizyczne i chemiczne cynku:

Cynk metaliczny to metal błękitnobiały i kruchy. W kontakcie z powietrzem ulega pasywacji, podobnie jak aluminium. To metal bardzo reaktywny w środowisku kwaśnym i zasadowym, nie reaguje natomiast w obojętnym środowisku wodnym.

Związki chemiczne:

Tlenek cynku ZnO (inaczej biel cynkowa) to najbardziej znany związek chemiczny z udziałem cynku.

Zastosowanie :

Zdecydowanie najbardziej istotnym zastosowaniem cynku jest pokrywanie nim blach stalowych w celu zabezpieczenia przed korozją. Metal ten wchodzi w skład wielu stopów. Z miedzią tworzy np. mosiądz, brąz, tombak, a z tytanem tytan-cynk. Cynk stosuje się również w wytwarzaniu ogniw elektrycznych Daniella i Leclanchego. Tlenek cynku wykorzystuje się jako dodatek do farm i lakierów, jak również jako wypełniacz i stabilizator gumy oraz w produkcji tworzyw sztucznych.

Patynowanie :

Tytan-cynk tworzy na swojej powierzchni szaroniebieska warstwę ochronna, tak zwana patynę. Chemiczny proces tworzenia tej warstwy przebiega wieloetapowo . Cały proces zachodzi przy udziale tlenu z którego powstaje tlenek cynku , oddziaływanie wody powoduję następnie wytworzenie się wodorotlenku cynku który w reakcji z dwutlenkiem węgla tworzy szczelna , mocno przylegajaca i nie rozpuszczajaca się warstwę Patyny. Ta warstwa ochronna daje wysoki stopień odporności cynku na korozję.

W efekcie całościowym wyglada to tak że kolor patyny zależnie od lokalizacji może się różnić od siebie i z tego samego powodu powierzchnia nigdy nie wyglada na brudna więc nie wymaga konserwacji. Tworzenie tej warstwy ochronnej jest procesem. I jest on postrzegany dwojako : jako stopniowe zrastanie się patynujacych powierrzchni a także jako powstawanie patyny z szybkościa uzależniona od nachylenia dachu. Uwarunkowanie szybkości przebiegu procesu powstawania patyny od kata nachylenia oznacza, że zależnie od warunków klimatycznych , szczególnie na elewacjach czas tworzenia się może wynosić od 5 miesięcy do 5 lat.. W fazie przejściowej można za obserować że powierzchnia w niektórych warunkach oświetleniowych ma " niespokojny " wyglad. Zjawisko to zanika wraz z postępem patynowania i szaroniebieska warstwa ochronna staje się coraz bardziej jednolita a stopień odbijania promieni świetlnych jest coraz niższy.

Zakłócenia w procesie powstawania patyny

W przypadku wystapienia przeszkód w dostępie do dwutlenku węgla, np. w skutek nieodpowiedniego składowania, transportu lub nieprawidłowego przykryci proces rozwoju patyny zatrzymuje się w stadium wodorotlenku cynku. Zwiazek ten ulega rozkładowi pod wpływem działania dużej ilości wilogci i widoczny jest w postaci białego nalotu. W zależności od powstałego wodorotlenku cynku, usuwa się go najpierw szczotka, najlepiej z wełny stalowej, a w przypadku większych i niezbyt nachylonych powierzchni - przy pomocy urzadzenia czyszczacego. Następnie ze względu na zwiększenie powierzchni, zaleca się naniesienie tymczasowej warstwy ochronnej. W tym przypadku najlepsze efekty uzyskamy stosujac ROTOL. Produkt ten nadaję się także do usuwania śladów powstałych przy obróbce, wszelkich zabrudzeń, jak też śladów potu. Zabezpieczenie przed tymi niepożadanymi wpływami powinno nastapić jednak bezpośrednio po montażu, zanim rozpocznie się proces patynowania.


RHEINZINK - najwyższa jakość, najlepszy wybór

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Firma RHEINZINK jest uważana za lidera pośród walcowni blach tytanowo-cynkowych. Fabryka jest umiejscowiona w Niemczech a zasięg firmy RHEINZINK obejmuje aktualnie wszystkie kontynenty. Klienci mają do dyspozycji podstawowe trzy kolory materiału. Naturalny prePatina Walzblank, Patynowany prePatina Schiefergrau, oraz ciemnoszary prePatina Schiefergrau. Jesteśmy dystrybutorem firmy RHEINZINK wiele lat i jak do dziś jesteśmy ich największym partnerem handlowym na terenie Polski. Pozwala nam na na stworzenie najlepszej oferty dla naszych klientów. Obsługujemy inwestycje, współpracujemy z sieciami handlowymi, dostarczamy materiał dla dekarzy, obsługujemy klientów indywidualnych jak również dosyłamy pojedyncze elementy systemu


RHEINZINK Classic Walzblank

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

 

Klasyczny materiał naturalny gołowalcowany, najczęściej stosowany przez dekarzy do obróbek, pokryć dachowych, systemów rynnowych oraz wykonania ozdób dachowych. Upływający czas razem z różnymi warunkami atmosferycznymi powoduje zabezpieczenie się blachy naturalną warstwą Patyny szaroniebieskiej (7024), dzięki temu blacha nie wymaga żadnej konserwacji. Zastosowanie materiału tytan-cynk w postaci:

- blach i taśm z tytan-cynku

- systemu rynnowego z tytan-cynku

- dachów pokrytych materiałem z tyatn-cynku naturalnego


RHEINZINK prePatina Blaugrau

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Dla klientów pragnących uzyskać efekt patynowania od razu został przygotowany produkt RHEINZINK prePatina Blaugrau. Jest to fabrycznie wstępnie patynowana blacha cynkowo-tytanowa posiadająca szaroniebieski odcień. prePatina Rheinzink zapewnia w dużym stopniu zabezpieczenie materiału przed śladami transportowania, magazynowania lub obróbki. Zastosowanie tytan-cynku prePatina Blaugrau:

- blach i taśm blaugrau (RHEINZINK Patyna)

- systemu rynnowego

- dachy pokryte materiałem tytan-cynk Blaugrau


RHEINZINK prePatina Schiefergrau.

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe.r

Trzecią najciemniejszą odmianą tytan-cynku jest materiał RHEINZINK prePatina Schiefergrau foliowana. Powierzchnia blachy na przypominać barwą naturalny kamień dachowy „łupek”. Produkt ten zdobywa coraz większe zainteresowanie wśród osób wybierających materiał na dachy oraz orynnowanie. Materiał tytan-cynk dostępny jest w arkuszach i rolkach o maksymalnej szerokości 1000mm. Zastosowanie w postaci Schiefergrau:

- blach i taśmy prePatina Schiefergrau (Patyna Grafit)

- systemy rynnowe prePatina Schifergrau

- dachy pokryte RHEINZINK prePatina Schiefergrau


RHEINZINK Art-Color Skygray

 

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Nowością na rynku jest odmiana materiału cynkowo-tytanowego o nazwie ArtColor Skygrey posiadający ubarwienie szarości. ArtColor jest barwnym wariantem tytan-cynku do zastosowania na pokrycia dachowe oraz okładziny elewacyjne. Fosforanowe powierzchnie ArtColor to trwałe kolorowe powłoki otwierające przed architektami, projektantami, wykonawcami i inwestorami nowe możliwości zastosowania.


 RHEINZINK Art-Color Basalte

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Piątym odcieniem materiału cynkowo-tytanowego jest produkt o nazwie ArtColor Basalte. Uzyskanie know-how w zakresie powłok linii Art-Color nadaje budynkom klasyczną elegancję, nowoczesną awangardę, mnogość kontrastów i oryginalne dopasowanie kolorów.

 


Systemy rynnowe z materiałów RHEINZINK

Systemy odwodnienia dachu Rheinzink posiadają ponad 600 elementów, dzięki czemu można idealnie dobrać pod potrzeby dachu. Lata doświadczeń, umocniły nas w przekonaniu, że do każdego dachu należy podejść indywidualnie. Dlatego w nasza firmie oferuje następujące się systemy rynnowe z blach prePatina firmy Rheinzink:

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Półokrągłe rynny z tytan-cynku RHEINZINK - klasyczna rynna najczęściej wybierana przez klientów. W bezpośredniej sprzedaży posiadamy rynny w trzech odcieniach

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Classic Walzblank - naturalna powierzchnia rynien 

prePatina Blaugrau - szeroniebieska powierzchnia rynien 

prePatina Schiefergrau - ciemnoszara powierzchnia rynien

W naszej ofercie znajduje się bardzo bogata oferta rynien oryginalnych wyprodukowanych przez firmę RHEINZINK. Dzięki bardzo wysokim stanom magazynowym jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie z dnia na dzień. Zajmujemy się dostawami kompletnych systemów rynnowych RHEINZINK jak również pojedynczych elementów. Dodatkowym plusem jest możliwość zamówienie elementu niestandardowego którego w bogatej ofercie firmy RHEINZINK brakuje, ponieważ posiadamy warsztat na którym wykonujemy elementy niestandardowe.

 


Prostokątne rynny z tytan-cynku RHEINZINK - rozwiazanie dla bardziej wymagajacych.

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Rynny prostokatne z naturalnego tytan-cynku Classic Walzblank

Rynny kwadratowe w odcieniu szaroniebieskim prePatina Blaugrau

Ekskluzywne rynny prostokątne o odcieniu ciemnoszarym z materiału prePatina Schiefergrau

Zdobywające coraz większą popularność rozwiązanie systemu rynnowego prostokątnego. Dostępne w każdym z odcieni materiałów RHEINZINK oraz kilku rozmiarach. Materiał często produkowany pod zamówienie klienta, posiada wszystkie niezbędne elementy pozwalające na bezpieczne odprowadzenie wody opadowej. Dla inwestycji jakie wymagają wykonania niewymiarowych rynien prostokątnych z tytan-cynku proponujemy wykonanie gotowego systemu w odcinkach do 4mb


Ciągłe rynny z tytan-cynku firmy RHEINZINK - ekonomiczne rozwiązanie na lata

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Alternatywne rozwiązanie rynny dachowej z tytan-cynku, opartej na amerykańskim systemie rynien ciągłych bezzłączeniowych. Występuje tylko w jednym rozmiarze 5” i ma ograniczoną liczbę elementów. Najważniejszą zaletą rynien jest bark połączenia, maszyna wykonuje jeden długi odcinek do 12mb. Dzięki temu system pozostaje trwały na lata. Jest to system który pozwala na bardzo szybki montaż na budowie.


Rynny leżace z tytan-cynku firmy RHEINZINK dla dachów nie posiadających możliwości zamontowania klasycznej rynny z tytan-cynku

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

System rynny leżącej wykonujemy na zamówienie klienta. Jest możliwość otrzymania rynny o dowolnej długości zakładki.


Ozdobne rynny dachowe z tytan-cynku

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Na zamówienie wykonujemy również ozdobne systemy rynnowe z blachy cynkowych. Rynny łukowe, falowane, tarasowe i inne.


ZM Silesia - Polski producent blach cynkowo-tytanowych

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowePolski producent blach cynkowo-tytanowych w odmianach naturalnej, patynowanej ( GRAY i CARBON). Materiał tytan-cynk produkcji ZM Silesia cechuje doskonała cena w połączeniu z dobrą dostępnością podstawowych wymiarów. Od 2016 roku został wprowadzony nowy odcieni materiału w kolorze antracytowym (czarnym) Carbon co uczyniło ofertę Siesia kompletną. Nasza firma w swojej ofercie posiada z tytan-cynku Silesi arkusze, taśmy, orynnowanie półokrągłe, prostokątne, leżące.

Silesia Naturalna Gołowalcowana

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Najpopularniejszy produkt jakie jest dostępny u Polskiego producenta tytan-cynku. Srebrnoszara barwa materiału która zaczyna się zmieniać pod wpływem czynników atmosferycznych pokrywając się naturalną patyną zmienia swoje ubarwienie w kierunki szaroniebieskim. Materiał wykorzystywany bardzo często do produkcji orynnowania, wykonywania obróbek blacharskich jak również do pokrycia dachowego. 


Silesia Patyna Grey

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweMateriał z tytan-cynku patynowanego Silesia Gray (do niedawna określany pasywowanym) o ubrwieniu matowym, jasnoszarym. Zalecany przez producenta tytan-cynku Silesia do elementów eksponowanych (elewacje) i tych w których należy unikać etapu przejściowego (patynowania). Wykorzystywany również do produkcji orynnowania półokrągłego, prostokątnego jak również leżącego.

- blach i taśmy z materiału Silesia Patyna Grey

systemu rynnowe wykonanane z blach Silesia Patyna Grey


Silesia Patyna Carbon

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweNowość na rynku pokryć dachowych z tytan-cynku. Materiał Patyna Carbon produkowany przez Silesię barwie antracytowej (czarnej) dosatępny w postaci arkuszy, taśm i orynnowania. Szczególnie polecamy do zastosowania przy obróbkach dekarskich. Niejednolita powierzchnia która się zmienia w zależności od panujących warunków atmosferycznych pozwala na uzyskanie wyjątkowego wyglądu dachu.

blach i taśmy z materiału Silesia Patyna Carbon

systemu rynnowe wykonane z blach Silesia Patyna Carbon


VM Bulding Solutions - Francuska tradycja tytan-cynku

 

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

 

 

VM-ZINC Quartz

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Alternatywnym rozwiazaniem do blachy Rheinzink prePatina Blaugrau jest produkt francuskiej firmy Vm-zinc Quartz o ciemno-szarej barwie. Materiał stosowany do obróbek blacharskich przy pokryciach z dachówek ceramicznych, pokryciach dachowych i elewacyjnych. Dostępny w naszej w postaci materiału foliowanego.

- blach i taśmy z materiału Quartz Zinc 

systemu rynnowe wykonanane z blach Quartz Zin

dachy wykonane z materiałów Quartz-ZINC


VM-ZINC Anthra

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweMateriałem zamiennie stosowanym do blachy PrePatina Schiefergrau jest produkt Anthra-Zinc francuskiej firmy Vm-Zinc. Materiał często wykorzystywany w systemach rynnowych oraz pokryciach elewacji budynków mieszkaniowych oraz publicznych.

blach i taśmy z materiałów Anthra Zinc

systemu rynnowe wykonane z materiału Anthra Zinc

dachy i elewacje wykonane z materiału Anthra Zinc


ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Materiał Elzinc

Slide

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Na zamówienie można w naszej firmie również zakupić materiał Hiszpańskiej walcowni Elzinc. Oferta jest oparta na sprawdzonej technologi patynowania blach. Jedno z rozwiązań to tytan-cynk o naziwe Slide. Dostępny w postaci blach w arkuszach i taśmach.

Graphite

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Gama produktów Rainbow Elzinc

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Rainbow® black

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Rainbow® red

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Rainbow® blue

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Rainbow® green

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Rainbow® brown


 

Uzupełnieniem naszej oferty jest holederska firma Nedzink. Matertiał NedZink dostępny jedynie na zamówienie.

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe 


EKRO

Ozdoby dachowe

Pragniemy zaprezentować Państwu największy wybór elementów ozdobnych do dachów z materiału tytan-cynk; zbiorniki zlewowe, szpice (iglice, wimple) ozdobne, wieżyczki, rzygacze (wodorzygacze), rynny łukowe,  galanterię metalową, koguty ozdobne i inne nietypowe elementy produkowane w firmie EKRO

Zaznaczamy ponadto że zdjęcia umieszczone na naszej stronie pochodzą tylko i wyłącznie z naszych zbiorów, oraz były wykonane przez naszych pracowników.

Kosze ozdobne z tyutan-cynku

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Posiadamy ponad 100 wzorów koszy zlewowych ozdobnych z blach tytan cynku. Naszym założeniem jest produkcja pod indywidualne zamówienie klienta z zachowaniem niewielkiego czasu realizacji. 

Szpice

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Największa w Polsce baza wzorów szpiscy, wimpli, iglic dachowych z blach cynkowo - tytanowych. Materiały produkowane na zamówienie. Posiadamy bardzo duża bazę wzorów szpiców.

Wieżyczki

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Wysoko wykwalifikowana załoga warsztatu wykonuje również skomplikowane elementy jak np, wieżyczki dachowe, chor

Wentylacje

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Czapy, strażaki, kratki kominowe, wentylacje łazienkowe produkowane pod przesłany projekt. Pomagają stworzyć indywidualny i wyjątkowy dach

Drykarstwo

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

W naturalnej wersji materiałów firmy RHEINZINK posiadamy również elementy drykowane, jak kule, pukle, drykówki, talerze, podstawki i inne. Część materiałów dostępna z magazynu

Komunikacja

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Ocynkowany lub aluminiowy system komunikacji dachowej to jest nasza oferta dla osób poszukujących materiałów komunikacji dachowej

Akcesoria dachowe

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Przy każdych pracach z materiałem RHEINZINK potrzebne są materiały pomocnicze jak; Cyna LC60 i LC40, płyny do lutowania, salmiaki, taśmy uszczelniające do rąbka, gwoździe, wkręty ocynkowane i nierdzewne, nity itp.

Zastawy Śniegowe

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Ofeta firmy EKRO obejmuje również elementy zastaw śniegowych do dachów w z blach RHEINZINK

Obróbki blacharskie

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Dla osób ceniących sobie estetykę wykonania i szybkość montażu jest możliwość zamawiania prefabrykowanych materiałów w każdym z odcieni RHEINZINK

Odgromienie

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

 

Zabezpieczenie odgromowe do dachów pokrytych blachą tytanowo cynkową można zastosować z materiałów ocynkowanych, nierdzewnych lub aluminiowych

Dachy

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

Firma EKRO wykonuje również pokrycia dachowe z materiałów RHEINZINK w różnych technologiach, między innymi podwójnym rąbku stojącym, rąbku kątowym, płytkach karo, na listwę, panelami SF, Panelami HZ i innymi. Więcej informacji o cenach i terminach pod numerem


Elementy Elewacji z tytan-cynku

Siatki cięto-ciągnione z tytan cynku prePatina Schifergrau wykorzystana przy elewacji muzeum drugiej wojny światowej w Gdańsku.

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

 

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachoweLW – długość oczka

SW – szerokość oczka

Strand width – mostek

Thickness – grubość blachy

 

 

 

 

 

 

W 2016 roku naszej firmie udało się dostarczyć materiał na kilka prestiżowych obiektów w Polsce.

 

kliknij zdjęcie aby powiększyć 

 

SPRZEDAJEMY
Maszyny firmy Schlebach : Profilarki, maszyny do obróbek : EHA , SPA , Mini Proof 
ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe
ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe
ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe
ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe
SERWIS NA BUDOWIE

Dodatkowo świadczymy usługi profilowania blachy, naszymi maszynami  na placu budowy

Maszyny jakie posiadamy :

MINI PROFF PLUS 

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

RBM

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

EPM 25 

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

EHA

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe

więcej informacji :

602 495 590

mariuszj@ekro.com.pl

Dachy w kolorze PrePatina Walzblank

Dachy w kolorze PrePatina Schiefergrau

Dachy w kolorze PrePatina Blaugrau

PREFA
OSOBY DO KONTAKTU

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

+48 698 521 812

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

handlowy@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

+48 602 495 590

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

mariuszj@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Sprzedaż detaliczna i inwestycyjna

Ernest Knyż

+48 606 340 529

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ernest@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Sprzedaż narzędzi

Oswald Knyż

+48 604 933 325

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

oswald@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Spedycja

Marcin Żeromski

+48 664 426 568

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

spedycja@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Płatności i księgowość

Sylwia Antczak

+48 664 111 359

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

biuro@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Płatności i księgowość

Aneta Karolak

+48 692 759 694

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ksiegowosc@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Technolog

Sylwester Żebrowski

+48 694 626 030

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

produkcja@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Przedstawiciel Ukraina , Rosja

Eugeniusz Andruszczyszyn

+38 0676 793 438

+48 505 087 788

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ukraina@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

 

Pokrycia dachu - montaż

Ryszard Knyż

+48 602 231 954

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe zadzwoń

ekro@ekro.com.pl

ekro systemy rynnowe, pokrycia i ozdoby dachowe wyślij e-mail

INFORMACJE

Dostawa Towaru

Nasza firma dostarcza zamówiony towar od klienta za pomocą własnego transportu lub firm spedycyjnych w czasie 24-48 godzin. Paczki dostarczane za pomocą firmy UPS gwarantują dostawę terminową oraz możliwość zapłaty przy odbiorze. Wysyłka Euro palet i dłużyć za pomocą firmy spedycyjnej.

Ogólne warunki sprzedaży

Prosimy do zapoznania się  z „Ogólnymi Warunkami Sprzedaży” jakie obowiązują w naszej firmie

pobierz

Dostawcy

Firma EKRO jest aktualnie dystrybutorem największych firm z segmentu nieżelaznych pokryć dachowych.

Współpracujemy z :

KME GERMANYKME ITALY, MED PROVRLY. – blachy i taśmy miedziane

RHEINZINK – lider światowej sprzedaży cynku

SILESIA – polska walcownia cynku

UMICORE BUILDING PRODUCTS – francuski producent kompletnych rozwiązań z tytan-cynku

PREFA – dostawca gotowych rozwiązań z blach aluminiowych

KJG – dostawca kompletnych systemów rynnowch

MAZZONETTO – dostawca linii produktów Vestis

MTCO – producent ozdób dachowych jak również orynnowania z miedzi i tytan-cynku

Rodzaje blach

Nasi klienci mogą zakupić w naszej firmie blachy :

Tecu Classic 

(kolor naturalny)

Tecu Oxid

(spatynowany brąz)

Tecu Patina

(seledynowa patyna)

oraz na zamówienie

Tecu Bronze

(wolniej patynująca)

Tecu Gold

(o złotym zabarwieniu)

Tecu Zinn

(miedź pokryta cynkiem)

 

Ceny blach

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny surowców jak i walut prosimy o wysłanie zapytania o cenę blach i taśm miedzianych na :

ekro@ekro.com.pl

lub kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu :

606 340 529

 

Proponujemy naszym klientom kilka ciekawych rozwiązań przy zakupie blach miedzianych i cynkowych które ułatwiają i zabezpieczają w przypadku wystąpienia znaczących różnic wartości materiału podczas realizacji inwestycji.

 

Deklaracje i Atesty

Do pobrania udostępniamy podstawowe deklaracje i atesty na produkty sprzedawane w naszej firmie. Pozostałe deklaracje dostępne na zapytanie

 

Adres siedziby firmy

Firma EKRO mieści się pod dwoma adresami:

Produkcja -

Wolica

ul. Zielona 39

05-830 Nadarzyn

Sprzedaż -

Wolica

ul. Zielona 64

05-830 Nadarzyn

 

Godziny otwarcia

Firma jest czynna od poniedziałku do piątku

w godzinach 7-17

a w sezonie (kwiecień – listopad) również w sobotę

w godzinach 8-12